fbpx
banner
جولای 24, 2019
231 Views
دیدگاه‌ها برای اردبیل و شهرکرد خنک‌ترین شهرهای این روزها بسته هستند
0 0

اردبیل و شهرکرد خنک‌ترین شهرهای این روزها

Written by
banner

بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی هواشناسی طی سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس و جنوب و غرب کرمان در ساعات بعدازظهر و شب رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

در 5 روز آینده سواحل شرقی عمان مواج است، همچنین امروز و فردا در استان‌های ساحلی خزر بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود، روزهای جمعه و شنبه پیش رو با نفوذ جریانات خنک شمالی ضمن کاهش نسبی دما در این مناطق، بارش در سواحل خزر تشدید می‌شود، ضمن آنکه دریای خزر جمعه و شنبه مواج است و روز یکشنبه در سواحل خزر بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

در 5 روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران، شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، شمال آذربایجان غربی، افزایش ابر و رگبار پراکنده، گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود و این شرایط شنبه و یکشنبه در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی نیز پیش‌بینی می‌شود.

در 3 روز آینده پدیده غالب در شرق کشور به ویژه زابل وزش باد شدید و گاهی گردوخاک است، در همین مدت در جنوب سمنان، شرق یزد، شرق اصفهان، برخی نقاط تهران، قزوین، البرز، قم، ایلام، مرکزی، بوشهر و خوزستان وزش باد نسبتا شدید و غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران در چند روز آینده ‌صاف تا کمی ابری گاهش با وزش باد‌ ‌پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 40 و 28 درجه خواهد بود.

برچسبهای مقاله:
مقوله های مقالات:
اجتماع
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner