fbpx
banner
ژوئن 8, 2019
571 Views
دیدگاه‌ها برای ایران باید از آمریکا به ایکائو شکایت کند بسته هستند
0 0

ایران باید از آمریکا به ایکائو شکایت کند

Written by
banner

ایران باید از آمریکا به ایکائو به علت تحریم سوخت هواپیماهایش شکایت کند ؛مجید کیانپور عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در واکنش به اقدامات آمریکا برای توقف فروش سوخت به هواپیماهای ایرانی در خارج از کشور گفت: در یک سال اخیر آمریکا تحریم‌های شدیدی را علیه ملت ایران داشته که یکی از آنها ممانعت از فروش سوخت به هواپیماهای ایرانی است.

این عضو کمیسیون عمران بر لزوم شکایت سازمان هواپیمایی ایران از آمریکا تأکید کرد و گفت: ایران باید به علت تحریم‌های آمریکا علیه صنعت هواپیمایی کشور به سازمان بین المللی هوانوردی(ایکائو) شکایت کند.

كجا وی افزود: برخی از فرودگاه کشورهای منطقه‌ و بین‌الملل از عرضه سوخت به ایرلاین‌های ایرانی ممانعت می‌کنند که آنها تحت تأثیر تحریم‌ها قرار گرفته و از عرضه سوخت پرهیز می‌کنند.

وی اظهار داشت: در شرایط کنونی ایرلاین ها راه کارهای متفاوتی را برای دور زدن تحریم سوخت هواپیما در دست دارند و در چند ماه اخیر نیز این راه کار توانسته مشکلات ما را حل کند، اما سازمان هواپیمایی و وزارت راه و شهرسازی و وزارت خارجه باید استراتژی کلان و دقیقی را برای بهبود وضعیت ایرلاین ها در حوزه تأمین سوخت صورت دهند

برچسبهای مقاله:
مقوله های مقالات:
سیاست
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner