fbpx
banner
جولای 2, 2019
505 Views
دیدگاه‌ها برای حسن علايي : ایران با آمریکا مذاکره کند بسته هستند
0 0

حسن علايي : ایران با آمریکا مذاکره کند

Written by
banner

مخالفت فرمانده پیشین سپاه پاسداران ( حسين علايي ) با خامنه اي و گفت : ایران با آمریکا مذاکره کند براي كاهش تنش هاي میان واشنگتن و تهران .

حسین علیی گفت در یک مصاحبه بعد از ظهر یکشنبه : در زمان قدرت و ضعف اقتدار نمی تواند مذاکرات را رها کند ؛ این نخستین بار است که یک فرمانده ارشد پیشین سپاه پاسداران به طور علنی از مذاکره با دولت دونالد ترامپ دفاع می‌کند.

وی تاکید کرد: «بهتر بود زمانی که ترامپ گفت از برجام خارج می‌شوم، با هدف جلوگیری از خروج آمریکا از برجام مذاکره می‌کردیم یا زمانی که ترامپ گفت بدون قید و شرط مذاکره می‌کنم، باید می‌گفتیم مذاکره می‌کنیم اما با دستور مذاکرات خودمان».

آقای ترامپ پیش از این برای مذاکره بی قید و شرط با ایران اعلام آمادگی کرده است اما رهبر جمهوری اسلامی مذاکره با آمریکا را «سم» و مذاکره با دولت دونالد ترامپ را «سم مضاعف» خوانده است. در عین حال،‌ مقام‌های ایران می‌گویند که واشینگتن قبل از هر چیز باید به توافق هسته‌ای بازگردد

در سال گذشته، آمریکا تصمیم گرفته است تا معاهده هسته ای را شکست دهد ؛ حسین علی گفت: هر دو ایالات متحده و ایران در تلاش برای جلوگیری از جنگ هستند ؛ اما شرایط منطقه نباید نادیده گرفته شود، جایی که هر حادثه می تواند یک جنگ را به آتش کشید.

به نظر می رسد که اکنون رژیم ایران ضعیف است ؛هنگامی که یک عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه سخنان رهبر انقلاب اسلامی مطرح می شود ؛ این یک نقص در قدرت رژیم ایران است ؛ حتی روحانی خودش یک ابزار در دست رهبرعالی است .

برچسبهای مقاله:
مقوله های مقالات:
خبر فورى · سیاست
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner