fbpx
banner
آوریل 30, 2019
688 Views
دیدگاه‌ها برای روحاني: كارگران نخواهند گذاشت آمريكا پيروز شود بسته هستند
0 0

روحاني: كارگران نخواهند گذاشت آمريكا پيروز شود

Written by
banner

روز سه شنبه 10 ارديبهشت ماه 98، مراسم گراميداشت هفته كارگر با حضور حسن روحاني، رئيس جمهوري ايران برگزار شد.

حسن روحاني، رئيس جمهوري ايران، در جمع كارگران تصريح كرد: «كارگران، مردان و زنان غيور ما نخواهند گذاشت آمريكا پيروز شود و ما آمريكا را به زانو در خواهيم آورد».

آقاي روحاني با بيان اينكه تشكل هاي كارگري بايد در برابر وزارت كار و كارفرما بايستند و بتوانند حقوق خود را بهتر بگيرند، تأكيد كرد: «محضر كارگران عزيز عرض مي كنم كه دولت با همه توان و امكان خود كنار شما كارگران است».

وي ادامه داد: «هيچ كس ترديد ندارد كه رشد و توليد كشور فقط با كار، كارگران و توليد امكان پذير است، و وظيفه دولت است تا براي كار و توليد فعال باشد و من به وزير كار مي گويم كه توان خود را براي اشتغال روستايي به كار گيريد».

آقاي روحاني افزود: «بايد مراكز آموش كارگري و فني وحرفه اي ما به روز شود و كاري كنيم دانش آموز ما در سال آخر دبيرستان يك مهارت داشته باشد. دانشجو بايد مهارت داشته و بتواند از آن استفاده كند. اين وظيفه وزارت كار و آموزش و پرورش و دانشگاه است».

رئيس جمهور اعلام كرد: «تأكيد كرده و مي كنم كه دولت در خدمت شما خواهد بود تا سطح اطلاعات كارگران را افزايش دهيم و اگر همه ما كنار هم تلاش كنيم خداوند نصرت را در ماه شعبان و ماه مبارك رمضان نصيب ما مي كند و موفقيم تا دشمن را به زانو در خواهيم آورد».

مقوله های مقالات:
اقتصاد
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner