fbpx
banner
مه 23, 2019
590 Views
دیدگاه‌ها برای سیل و رعدوبرق در استان‌های بسته هستند
0 0

سیل و رعدوبرق در استان‌های

Written by
banner

۱۷ استان متأثر از حوادث جوی از تاریخ ۲۴ اردیبهشت لغایت اول خرداد ؛ این یک بیانیه رئیس سازمان امداد و نجات كه گفت: متأسفانه در این حوادث ۹ نفر فوتی داشتیم و به ۲۰۵۰ نفر و ۸۳ شهر و روستا امدادرسانی صورت گرفت.

رئیس سازمان امداد و نجات گزارشی را در خصوص حوادث جوی (سیل و رعد و برق) از ٢٤ اردیبهشت لغایت اول خرداد ١٣٩٨ تا ساعت ٠٨:٠٠ مطرح کرد.

و گفت : مناطق امدادرسانی شده ٨٣ شهر، روستا و مناطق عشایرنشین بودند که در کل به ۲۰۵۰ نفر امدادرسانی انجام شد و ۳۳۹ نفر نیز اسکان اضطراری داده شدند ؛ انتقال ۸۳ نفر به مناطق امن و ۷ نفر به مراکز درمانی خبر داد .

وي افزود : در کل ۹ نفر از هموطنانمان فوت کرده‌اند که ۵ نفر در کاشان بر اثر سیل، ۳ نفر در استان‌های ایلام، چهارمحال و بختیاری و مرکزی بر اثر رعد و برق و یک نفر در آذربایجان شرقی بر اثر ریزش کوه نیز جان خود را از دست داده‌اند ؛ تعداد ۱۵۹ واحد تخلیه آب از منازل مسکونی و ۴۸ دستگاه خودرو نیز از مسیر سیلاب رهاسازی شده‌اند، اظهارداشت: ۱۹۸ تیم مشتمل بر ۷۸۱ نفر در حوادث جاری درگیر بودند.

در پایان سلیمی به بیان آمار انجام شده دیگری در این عملیات‌ها پرداخت و گفت: تعداد ۱۲۲ دستگاه چادر، ۴۶۰ تخته پتو، ۲۲۰ تخته موکت، ۱۳۳ کیلوگرم نایلون، ۲۲۰ بسته مواد غذایی و ۱۰۷ قوطی کنسرو نیز بین حادثه دیدگان توزیع شده است ؛ امدادرسانی در استان‌های همچنان ادامه دارد

برچسبهای مقاله:
مقوله های مقالات:
اجتماع
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner