fbpx
banner
مارس 17, 2020
68 Views
دیدگاه‌ها برای فرزند یک فرمانده سابق سپاه در پرونده های فساد به 10 سال محکوم شد بسته هستند
0 0

فرزند یک فرمانده سابق سپاه در پرونده های فساد به 10 سال محکوم شد

Written by
banner

سخنگوی قوه قضاییه گفت: از محوری ترین برنامه‌های قوه قضاییه در سالی که گذشت، مبارزه و مقابله با کهنه ویروس و منفور و ناامیدکننده فساد در کشور بود…

رسیدگی به بخش دیگری از پرونده بانک سرمایه و صندوق تعاونی فرهنگیان انجام و حکم در تاریخ ۲۵ اسفند صادر شد.

بنابر این حکم «محمدرضا جهان بانی» به اتهام اخلال در نظام اقتصادی و دریافت بیش از ۱۰۰ فقره تسهیلات به ۲۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی و محرومیت دائم از مشاغل عمومی و استرداد وجوه دریافتی محکوم شد.

«عمار صالحی» نیز به جرم معاونت به تحمل ۱۰ سال حبس و محرومیت از خدمات دولتی محکوم شد.

نرخ دیه در ماه غیر حرام ۳۳۰ میلون تومان تعین شد.

غلامحسین اسماعیلی در نشستی خبری که از شبکه خبر سیما پخش شد، گفت: سال ۹۸ با فراز و نشیب هایی همراه بود البته ملت ایران با لطف خدا در همه میدان‌ها سرافراز و سربلند بود و فراز و نشیب‌های این سال را با سرافرازی پشت سر گذاشتند.

ما در قوه قضاییه سال ۱۳۹۸ را با مدیریت جدید و با برنامه تحول آغاز کردیم و تلاش همکاران ما این بود که مردم ما طعم شیرین عدالت و خدمات قضایی را بچشند و در این عرصه گام های بلندی برداشته شد.

وی تصریح کرد: از محوری ترین برنامه‌های قوه قضاییه در سالی که گذشت مبارزه و مقابله با کهنه ویروس و منفور و ناامیدکننده فساد در کشور بود که به لطف خدا و با تلاش و جدیت همکاران ما می توان ادعا کرد که در مهار این ویروس موفقیت‌های چشمگیری حاصل شده است.


مقوله های مقالات:
سیاست
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner