fbpx
banner
ژوئن 3, 2019
507 Views
دیدگاه‌ها برای قهرمانی در بازی تاریخ فوتبال ایران بسته هستند
0 0

قهرمانی در بازی تاریخ فوتبال ایران

Written by
banner

پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر مقابل داماش به برتری رسید تا پس از قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی را هم نصیب خود کند كجا دیداری بامداد دوشنبه به پایان رسید تا رکورد دیرهنگام‌ترین بازی رسمی در تاریخ فوتبال ایران به ثبت برسد.

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با بلندگو از هواداران خواست تا قسمتی از ورزشگاه را برای هواداران داماش خالی کنند. بیرانوند هم خواسته مشابهی داشت اما تاثیری نداشت.

بازیکنان داماش با اشاره به تماشاگرانی که از گیلان به اهواز سفر کرده بودند اما جایی در ورزشگاه نداشتند، حاضر نبودند وارد زمین شوند. آنها سرانجام با گذشت ۴۵ دقیقه وارد میدان شدند.

در این فضای آشفته، پرتاب اشیا در ورزشگاه و سردادن شعارهای تند علیه مسئولین فوتبال در خارج از ورزشگاه جریان داشت. ورزش سه نوشته اصابت سنگ به سر مامور نیروی انتظامی باعث شکسته شدن سرش شد.

برخی هواداران به دلیل ازدحام جمعیت وارد جایگاه خبرنگاران شدند. عده‌ای هم وارد زمین شدند. زمینی که افراد متفرقه فراوانی در آن تردد می‌کردند. تنش و درگیری در جایگاه خبرنگاران باعث شکستن میزها و قطع برق شد.

وزارت ورزش اعلام کرد کارگروهی را برای رسیدگی به حواشی این بازی تشکیل داده و «با خاطیان به صورت قانونی و ورزشی برخورد خواهد شد.»

برچسبهای مقاله:
مقوله های مقالات:
ورزش
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner