fbpx
banner
مارس 24, 2019
625 Views
دیدگاه‌ها برای هشدار برای مسافران نوروز بسته هستند
0 0

هشدار برای مسافران نوروز

Written by
banner

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس در زمینه ورود سامانه بارشی جدید به استان به مسافران نوروزی هشدار داد ؛ با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی استان، با نفوذ سامانه سرد و بارشی از امشب در نیمه جنوبی شاهد کاهش محسوس دما و بارندگی هستیم.

با فعالیت این سامانه بارشی، احتمال آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها و همچنین احتمال بارش تگرگ، رعد و برق پراکنده همراه با وزش باد وجود دارد ؛ احتمال بارش برف در ارتفاعات و مناطق کوهستانی فارس وجود دارد بنابراین با توجه به این شرایط جوی کاهش دید، لغزندگی و اختلال در تردد در محورهای کوهستانی دور از انتظار نیست.

فعالیت این سامانه بارشی روز دوشنبه و سه شنبه پنجم و ششم فروردین در سراسر استان شدت می گیرد، با توجه به حضور مسافران در استان، از آنان می خواهیم تا نکات ایمنی را رعایت کنند ؛ آزادی از مسافران نوروزی خواست تا هنگام تردد در محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی استان بخصوص در هنگام شب و بارندگی، ضمن رعایت نکات ایمنی و کسب اطلاعات از مسیر، طی طریق کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس به تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط و نیروهای امدادی و خدماتی هم توصیه کرد ضمن آماده سازی تجهیزات و ماشین آلات امدادی، آمادگی لازم را جهت هرگونه عملیات امداد و نجات و خدمت‌رسانی داشته باشند

برچسبهای مقاله:
مقوله های مقالات:
اجتماع
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner