fbpx
banner
آگوست 27, 2020
169 Views
دیدگاه‌ها برای زندانی بدهکار مهریه هنگام مرخصی همسر سابقش را کشت بسته هستند
0 0

زندانی بدهکار مهریه هنگام مرخصی همسر سابقش را کشت

Written by

زندانی بدهکار مهریه هنگام مرخصی همسر سابقش را کشت :دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، احمد گفت: قاتلی که بر اثر اختلافات خانوادگی، زنی را به قتل رسانده بود

banner

زندانی بدهکار مهریه هنگام مرخصی همسر سابقش را کشت :دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: قاتلی که بر اثر اختلافات خانوادگی، زنی را به قتل رسانده بود، خود را به پلیس معرفی کرد.


به گزارش ایسنا، سید علی ملک حسینی اضافه كرد: این فرد روز دوشنبه سوم شهریورماه با یک قبضه اسلحه سوزنی خانم قبلی خود را که سال‌ها با هم اختلاف خانوادگی داشتند، را به قتل رساند.


وی اظهار داشت : اختلافات بین این زوج در گذشته موجب شد که این مرد همسرش را به شدت از ناحیه صورت مجروح کند.


دادستان عمومی و انقلاب یاسوج خاطرنشان کرد: این ضرب و جرح عمدی باعث شد که زن دادخواست مطالبه مهریه دهد.

زندانی بدهکار مهریه هنگام مرخصی همسر سابقش را کشت


ملک حسینی بيان کرد: قاتل حبس جنبه کیفری جرم را گذرانده و به سبب عدم پرداخت مهریه و دیه عضو آسیب دیده این زن، به عنوان بدهکار مالی در حبس بود.


وی افزود : قاتل که به سبب بدهکاری دیه و مهریه در حال گذران حبس بود، برابر قانون به مرخصی می رود و در بخش سپیدار شهرستان بویراحمد، در ایام مرخصی، این زن را به قتل رسانده و متواری می شود.


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، دادستان یاسوج تصريح کرد: تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی که بدنبال دستگیری وی بودند موجب شد قاتل ناچار شود و خود را به نیروی انتظامی معرفی کند.

برچسبهای مقاله:
· ·
مقوله های مقالات:
حوادث
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner