fbpx
banner
آگوست 19, 2020
90 Views
دیدگاه‌ها برای با آتش سوزی در کالیفرنیا ، اورژانس های سراسر کشور را اعلام می کند بسته هستند
0 0

با آتش سوزی در کالیفرنیا ، اورژانس های سراسر کشور را اعلام می کند

Written by

با شدت گرفتن آتش‌سوزی گسترده در مراتع و جنگل‌های ایالت کالیفرنیا، «گِیوین نیوسام» فرماندار این ایالت وضعیت اضطراری اعلام کرد.

banner

با شدت گرفتن آتش‌سوزی گسترده در مراتع و جنگل‌های ایالت کالیفرنیا، «گِیوین نیوسام» فرماندار این ایالت وضعیت اضطراری اعلام کرد.

به نوشته خبرگزاری «اسپوتنیک»، نیوسام با صدور بیانیه‌ای اظهار داشت : «همزمان با نبرد کالیفرنیا با آتش در سراسر این ایالت آنهم در این شرایط بد آب‌وهوایی، ما در حال به کار بردن تمام منابع موجود برای در امان نگه داشتن مناطق مسکونی هستیم».

روزنامه «لس‌آنجلس تایمز»هم بر اساس تحلیل داده‌ها و همچنین به نقل از مقامات اداره آتش‌نشانی ایالت کالیفرنیا گزارش داد که بیش از ۳۰ حریق بزرگ در جنگل‌ها و مراتع این ایالت شعله می‌کشد.

در حالی که مهار برخی از آتش سوزی ها در حال افزایش است ، در اثر ترکیبی از گرما و رعد و برق بیش از حد ناشی از رعد و برق ناشی از طوفان های گرمسیری در اقیانوس آرام ، آتش سوزی های دیگری نیز ایجاد می شود.

با آتش سوزی آتش سوزی در کالیفرنیا ، اورژانس های سراسر کشور را اعلام می کند

نیوزوم گفت: “ما در حال استفاده از هر منبع در دسترس برای حفظ امنیت جوامع هستیم زیرا نبردهای کالیفرنیا در این شرایط شدید در سراسر ایالت شلیک می شود.” “کالیفرنیا و شرکای فدرال و محلی آن در تلاش هستند تا در مواجهه با ادامه شرایط خطرناک آب و هوا ، هوشیار باشند.”

بر این اساس، مقامات ایالتی می‌گویند به دلیل افزایش شدید مصرف برق در پی گرمای بی‌سابقه و همچنین آسیب رسیدن به نیروگاه‌های تأمین برق در کالیفرنیا، انتظار قطعی برق بیشتری را دارند.

رویترز نوشته، درجه حرارت سه رقمی هوا و رطوبت تک رقمی آن، این آتش‌سوزی را روز جمعه تقویت کرد. با صدا در آمدن زنگ هشدار در ایالت کالیفرنیا به دلیل حرارت بیش از حد هوا، انتظار می‌رود که دمای هوای آخر هفته در این مناطق کمی بالاتر رود.  

این حادثه تاکنون هیچ مرگ و میری نداشته اما شعله‌های آتش ۵ هزار و ۴۲۰ خانه و تأسیسات را در جوامع مختلف که در فاصله ۶۵ کیلومتری شمال لس‌آنجلس قرار گرفته‌‌اند را تهدید کرده است.  

برچسبهای مقاله:
· ·
مقوله های مقالات:
بین الملل · حوادث
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner