fbpx
banner
سپتامبر 13, 2020
194 Views
دیدگاه‌ها برای درپی اعدام نوید افکاری نائب رئیس فیفا خواستار تحریم ایران از مسابقات بین‌المللی شد بسته هستند
0 0

درپی اعدام نوید افکاری نائب رئیس فیفا خواستار تحریم ایران از مسابقات بین‌المللی شد

Written by

نائب رئیس فیفا برای آسیا در واکنش به اعدام نوید افکاری کشتی‌گیر جوان ایرانی از بعضي نهادهای بین‌المللی ورزشی خواست ایران را از شرکت در هر گونه مسابقه ورزشی بین‌المللی محروم کنند

banner

نائب رئیس فیفا برای آسیا در واکنش به اعدام ناگهانی نوید افکاری کشتی‌گیر جوان ایرانی که در اعتراضات مرداد 97 دستگیر و روز گذشته اعدام شد از بعضي نهادهای بین‌المللی ورزشی خواست ایران را از شرکت در هر گونه مسابقه ورزشی بین‌المللی محروم کنند.

نوید افکاری به ادعای قوه قضاییه ایران به خاطر شرکت در اعتراضات مرداد 97 دستگیر و به جرم محاربه و همچنین قتل یک مأمور امنیتی در جریان این اعتراضات و فهرستی از اتهامات دیگر به دو بار اعدام، 6 سال و 6 ماه حبس و 74 ضربه شلاق محکوم شد.

حسن یونسی وکیل نوید افکاری در گفت‌وگو با رسانه‌ها تصريح کرد که هیچ مدرک قابل استنادی علیه موکلش که نشان دهد او مرتکب قتل شده وجود ندارد و تنها مدرک، اعترافاتی است که زیر شکنجه از نوید افکاری گرفته شده است.

اتحادیه جهانی کشتی پس از اجرای حکم اعدام نوید افکاری با صدور بیانیه‌ای اعدام غیرمنتظره نوید افکاری را ویرانگر خواند و با همدردی با خانواده‌اش، در بیانیه آورده ‌است که باعث تاسف است، تلاش‌های کشتی‌گیران سراسر جهان و اتحادیه جهانی کشتی برای جلوگیری از اعدام به نتیجه نرسیده‌ است.

هشتگ جدیدی راه اندازی شد که بسیاری از تأثیرگذاران در آن شرکت کردند

درپی اعدام نوید افکاری نائب رئیس فیفا خواستار تحریم ایران از مسابقات بین‌المللی شد

–نوید توسط رژیم فاشیستی اسلامی اعدام شد ، فقط به خاطر آزادی خواهی … امشب ایرانیان در غم و اندوه فراوان به سر می برند. او پسر کسی بود ، برادر کسی بود. او یک قهرمان بود و همیشه برای ما زنده خواهد بود ، انتقام او را خواهیم گرفت

درپی اعدام نوید افکاری نائب رئیس فیفا خواستار تحریم ایران از مسابقات بین‌المللی شد

–قهرمان کشتی ایران نوید افکاری پس از ماهها شکنجه توسط رژیم اهریمنی آیت الله در ایران اعدام شده است. رژیم جنایتکار باید بهای این جنایت را بپردازد !!

برچسبهای مقاله:
·
مقوله های مقالات:
ورزش
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner