fbpx
banner
مه 21, 2020
611 Views
دیدگاه‌ها برای اقتصاد فروپاشیده ایران.. آیا رژیم حاکم سقوط خواهد کرد؟ بسته هستند
1 0

اقتصاد فروپاشیده ایران.. آیا رژیم حاکم سقوط خواهد کرد؟

Written by

اقتصاد ایران به سمت ورشکستگی و فقر زدایی گسترده مردم پیش می رود و اگر آمریکا واقعاً هدف تغییر اقتدار و نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران را تعیین کرده باشد ، اکنون اوضاع اکنون به نفع خود کار می کند

banner

اقتصاد ایران به سمت ورشکستگی و فقر زدایی گسترده مردم پیش می رود و اگر آمریکا واقعاً هدف تغییر اقتدار و نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران را تعیین کرده باشد ، اکنون اوضاع اکنون به نفع خود کار می کند

 جمعیت در وضعیت اقتصادی فعلی خود از هرگونه مداخله خارجی حمایت می کنند ، فقط برای خلاص شدن از “سیستم” و متوقف کردن بحران ها عود داخلی و گسترش بیرونی که باعث نابودی اقتصاد در حال حاضر فرسوده ایران شده است.

یک آمار ترسناک از داخل ایران تأیید می کند که وضعیت غم انگیز اقتصادی و فقر ارائه شده توسط علی قربانی ، عضو شورای شوروی رژیم ایران در 10 مارس 2019 ، که در آن تورم به 43 درصد ، 12 میلیون بیکار و تعداد فقیر در ایران نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

جایی که بیش از 85٪ بازنشستگان و بیش از 80٪ کارمندان ایران زیر خط فقر زندگی می کنند.

افزایش 98 درصدی قیمت گوشت و همچنین افزایش 231 درصدی قیمت رب گوجه فرنگی ، با فروش بیش از 700 میلیارد دلار روغن در طی 8 سال در ایران.

اقتصاد فروپاشیده ایران.. آیا رژیم حاکم سقوط خواهد کرد؟
اقتصاد فروپاشیده ایران..

براساس بیانیه صادر شده توسط کارگروه بین المللی (  FATF  ) ، یک نهاد بین المللی برای نظارت بر پولشویی و عملیات ضد تروریسم ، ایران برای ششمین بار در اجرای بخش های اصلی برنامه اصلاحات ناکام مانده است ، و نشانه های بسیار کمی وجود دارد مبنی بر اینکه تهران مایل است از توافق طرفین پیروی کند.

بودجه و تجهیزات نظامی همچنان برای بسیاری از جناح ها و جنبش های تروریستی ارسال می شود ، که بخش اعظم آن از طریق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران منتقل می شود ، که اخیراً تحت تحریم های آمریکا قرار گرفته است.

بیانیه جامعه جهانی نشان می دهد که ایران سرمایه گذاری های تروریستی را جرم نمی داند ، و همچنین دارایی های گروه های تروریستی را مطابق با قطعنامه های مربوط به شورای امنیت سازمان ملل متحد شناسایی یا مسدود نمی کند ، و همچنین نتوانسته است چگونه مقامات نظارت و مجازات افراد درگیر در نقل و انتقالات مالی غیرقانونی را اثبات کند.

تفاوت قابل توجه بین دستمزد متوسط:

در همین زمینه ، وزیر امور خارجه آمریکا ، مایک پومپئو تأكيد كرد كه آنچه ایران طی می کند ، به دلیل تحریم های آمریکا نیست ، بلكه نادرست مدیریت سیستم است و نه تحریم های اعمال شده.

وی افزود:

 بیش از 80 درصد مشکلات فعلی کشور به دلیل برخی موارد سوء مدیریت است و تنها 20 درصد از آنها تحت تاثیر تحریم ها و مشکلات بیرونی قرار دارند. شکیبایی وقتی 85٪ بازنشستگان زیر خط فقر زندگی می کنند ، به ما آسیب میرساند و شرم آور است ، 

اما متاسفانه یک مستمری بگیر دارای مدرک دکترا در یک دستگاه حقوق و دستمزد 21 میلیون تومان دریافت می کند و شخص دیگری که دارای همان گواهینامه در دستگاه دیگر است ، دو میلیون تومان دریافت می کند. این موارد ناعادلانه تبعیض در حال شمارش است دستگاه؟

علاوه بر وخامت اقتصادی در نهادهای ایرانی ، شلوغی بخش های حیاتی اجتماعی ، که نمی توان از سوء مدیریت مال و ثروت جدا شد ، و معرفی سیستم در خارج از کشور با هزینه داخلی ، اکنون با بزرگترین سرکوبی که رژیم ممکن است در دفاع از منافع افراد داشته باشد ، به قیمت گروههای ایرانی که با گرسنگی متحد شده و به خیابان رانده شده اند ، تهدید می شود. و برای بدتر شدن اوضاع ، دولت ایران قیمت سوخت را 50 درصد افزایش داد.

از مطالب فوق نتیجه میگیریم که تغییر در قلب تهران بزرگترین تضمین برای ایجاد امنیت و مثبت مثبت نه تنها در داخل ایران بلکه کل مشرق عرب است

برچسبهای مقاله:
· · ·
مقوله های مقالات:
اقتصاد
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner