fbpx
banner
مه 28, 2020
286 Views
دیدگاه‌ها برای لاوروف با مدیرکل “بهداشت جهانی” به سوریه در مبارزه با کرونا کمک می کند بسته هستند
0 0

لاوروف با مدیرکل “بهداشت جهانی” به سوریه در مبارزه با کرونا کمک می کند

Written by

روز چهارشنبه ، وزیر امور خارجه روسیه ، سرگئی لاوروف با مدیرکل سازمان بهداشت جهانی ، تیدروس آدنوم گیرسوس ، تلاش ها برای مبارزه با ویروس تاج نوظهور در جهان به ویژه در سوریه گفتگو کرد.

banner

روز چهارشنبه ، وزیر امور خارجه روسیه ، سرگئی لاوروف با مدیرکل سازمان بهداشت جهانی ، تیدروس آدنوم گیرسوس ، تلاش ها برای مبارزه با كرونا جديد در جهان به ویژه در سوریه گفتگو کرد.

وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام كرد كه لاوروف و آدنوم گبرسوس در طی تماس تلفنی درباره نتایج 73 جلسه مجمع جهانی بهداشت كه در 18-19 مه برگزار شد ، بحث و گفتگو كردند و معاون دیپلماسی روسیه حمایت قاطع مسكو را از تلاش های سازمان بهداشت جهانی برای هماهنگی تلاش اعضای خود برای غلبه بر همه گیر شدن تاج ویروس تأیید كرد. تازگی که به “کوید 19” معروف است.

لاوروف با مدیرکل "بهداشت جهانی" به سوریه در مبارزه با کرونا کمک می کند
لاوروف با مدیرکل “بهداشت جهانی” به سوریه در مبارزه با کرونا کمک می کند

لاوروف مدیرکل “بهداشت جهانی” در مورد پشتیبانی روسیه از شرکای بین المللی خود برای کمک به این بیماری در مهار همه گیری و عواقب آن خبر داد.

دو طرف در مورد چشم اندازهای همکاری های آینده بین روسیه و سازمان ملل متحد و راه های افزایش اثربخشی همکاری های بین المللی در زمینه مراقبت های بهداشتی ، با توافق برای انجام ارزیابی ارزیابی چگونگی پاسخ جامعه بین المللی به بیماری همه گیر “Covid-19” ، مطابق تصمیم مصوب در آخرین جلسه مجمع جهانی بهداشت ، گفتگو کردند. مطابق با استانداردهای سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد.

تأکید شد که این تلاش ها باید مطابق دستورالعمل های لازم برای ارائه کمک های بشردوستانه از جمله هماهنگی با دولت سوریه انجام شود.

در این بیانیه تصریح شده است که گیرسوس از روسیه به خاطر پشتیبانی مستمر در طول سالها از سازمان بهداشت جهانی قدردانی کرده و از رویکرد یکپارچه روسیه در غلبه بر بیماری همه گیر و موفقیت هایش در این زمینه قدردانی می کند.

مقوله های مقالات:
بین الملل
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner