fbpx
banner
مه 19, 2020
243 Views
دیدگاه‌ها برای کشته شده گان کرونا در ایران از 7 هزار تجاوز کرد بسته هستند
0 0

کشته شده گان کرونا در ایران از 7 هزار تجاوز کرد

Written by
banner

وزارت بهداشت ایران امروز (دوشنبه) اعلام کرد که پس از ثبت 69 مرگ جدید در 24 ساعت گذشته ، تعداد کشته شدگان ناشی از عفونت کرونا ویروس در کشور به 7057 نفر افزایش یافته است.

کشته شده گان کرونا در ایران از 7 هزار تجاوز کرد

سخنگوی وزارت بهداشت : مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۲۲ هزار و ۴۹۲ نفر رسید.

وزارت بهداشت ایران امروز (دوشنبه) اعلام کرد که پس از ثبت 69 مرگ جدید در 24 ساعت گذشته ، تعداد کشته شدگان ناشی از عفونت کروناویروس در کشور به 7057 نفر افزایش یافته است.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران ، کیانوش جهانپور ، امروز اعلام کرد که پس از ثبت 2 هزار و 294 مورد جدید ، تعداد کل مبتلایان به 122.492 مورد افزایش یافته است.

جهانپور خاطرنشان کرد: 2712 نفر از مجروحان در وضعیت بحرانی قرار داشتند. وی همچنین اعلام کرد که شمار مبتلایان به بهبودی به 95.661 مورد رسیده است.

جهانپور هشدار داد که موارد “در استان لرستان و تا حدی در کرمانشاه ، سیستان و بلوچستان” در حال افزایش است. وی افزود: «استان خوزستان هنوز در وضعیت بحرانی قرار دارد.

این استان در جنوب غربی کشور به کانون جدیدی برای ویروس کرونا در ایران تبدیل شده است و به عنوان “قرمز” طبقه بندی می شود که خطرناک ترین در مقیاس خطر در کشور است.

این تنها منطقه ای است که تاکنون مقامات پس از کاهش اقدامات قرنطینه در سراسر کشور در ماه آوریل مجدداً ممنوعیت تجارت را صادر کردند.

امار كرونا در ايران ديروز

ماه گذشته ایران انتشار آمار و ارقام قربانیان ویروس کرونا را در استان های مختلف متوقف کرد ، اما آخرین گزارش وزارت بهداشت می گوید “روند صعودی یا اوج شروع” در هشت استان از جمله خوزستان وجود دارد.

روز جمعه ، براساس گزارش آژانس فرانس پرس ، بیشترین تعداد عفونت های جدید در ایران در بیش از یک ماه گزارش شده است.

دیروز ، یکشنبه ، یک مقام تیم ضد ویروس افزایش موارد را به تشدید آزمایش نسبت داد.

رئیس کمیته اپیدمیولوژی کارگروه ، علی اکبر حقدوست گفت: در اوایل شیوع این بیماری همه گیر ، “تمرکز ما روی موارد جدی بود که باید در بیمارستان بستری شوند ، اما وقتی مدیریت بیماری را شروع کردیم ، توجه ما را به مجروحان تغییر دادیم ، نه کسانی که در بیمارستان بستری بودند.

” وی به خبرگزاری دانشجویان ایران گفت: “ممکن است که تعداد آلودگی های گزارش شده افزایش یافته باشد ، اما این به هیچ وجه به معنای این نیست که افراد بیشتری به Covid-19 آلوده شوند.”

کارشناسان و مسئولان در ایران و خارج از کشور تعداد رسمی مصدومیت و فوت “کوید 19” را زیر سوال می برند و آنها را کمتر از واقعیت ها می دانند

بنابر این در این استان‌ها و همچنین سراسر کشور..

رعایت بیشتر نکات بهداشت فردی و عمومی و مراعات فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم حضور در تجمعات غیر ضرور در دستور کار است.

برچسبهای مقاله:
·
مقوله های مقالات:
اجتماع
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner