fbpx
banner
جولای 18, 2020
236 Views
دیدگاه‌ها برای دلار از آستانه 24000 تومان ایران عبور می کند و رکورد جدیدی را تعیین می کند بسته هستند
0 0

دلار از آستانه 24000 تومان ایران عبور می کند و رکورد جدیدی را تعیین می کند

Written by

دلار از آستانه 45000 تومان ایران عبور می کند و رکورد جدیدی را تعیین می کند , در حالی نرخ دلار در صرافی‌های بانکی برابر با ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید آن از مردم ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده که بعضي اخبار تائید نشده از افزایش قیمت دلار تا مرز ۲۵ هزار تومان حکایت دارد.

banner

دلار از آستانه 24000 تومان ایران عبور می کند و رکورد جدیدی را تعیین می کند , در حالی نرخ دلار در صرافی‌های بانکی برابر با ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید آن از مردم ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده که بعضي اخبار تائید نشده از افزایش قیمت دلار تا مرز ۲۵ هزار تومان حکایت دارد.

بر همین اساس امروز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است. همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۴ و ۶۰۰ هزار تومان است.

گفتنی است، همزمان با افزایش چشم‌گیر قیمت ارز در بازار آزاد، بازارساز قیمت خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی را افزایش داده و سعی کرده است قیمت‌ها نزدیک به بازار آزاد باشد

یورو گوی سبقت را از دلار ربود

به گزارش اکوفارس به نقل از رویترز، سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا در نشستی در بروکسل گرد هم خواهند آمد تا در خصوص نهایی شدن بسته محرک ۷۵۰ میلیارد یورویی رایزنی کنند. با توجه به منفی شدن رشد اقتصادی بسیاری از کشورهای اروپایی، این بسته می تواند کمک بزرگی به خروج کشورهای اروپایی از رکود کند. با این حال هنوز بعضي از کشورهای عضو به طور کامل با ابتکار آلمان و فرانسه موافق نیستند و همین مساله هم باعث شده است اجرای این برنامه نجات چندین مرتبه به تاخیر بیافتد.

شاخص دلار

شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد، در معاملات امروز با ۰.۲۶ درصد کاهش نسبت به روز پیش و در سطح ۹۵.۹۶۳ واحد بسته شد. نرخ برابری هر فرانک سوئیس معادل ۱.۰۶۵ دلار اعلان شد

ارزهای اروپایی

احتمالا تا سه سال آینده تعداد اعضای منطقه پولی یورو به ۲۱ عضو خواهد رسید: برای نخستین بار در طول پنج سال اخیر، بلغارستان و کرواسی موفق شدند به عضویت مکانیزم تبادل اروپایی بپیوندند

احتمال کاهش قیمت دلار چقدر است؟

دلار در آخرین روز هفته، یک کانال قیمتی دیگر بالا رفت، ولی سکه پشت مرز ۱۱ میلیون تومانی ماند. روز پنج‌شنبه، قیمت دلار ۲۵۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به بهای ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

برچسبهای مقاله:
·
مقوله های مقالات:
اقتصاد
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner