fbpx
banner
مه 18, 2020
213 Views
دیدگاه‌ها برای خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی که هنوز شکایت نکرده‌اند، می‌توانند شکایت کنند بسته هستند
0 0

خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی که هنوز شکایت نکرده‌اند، می‌توانند شکایت کنند

Written by
banner

سخنگوی قوه قضائیه درباره آخرین وضعیت پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی و نیز مرجعی که خانواده‌های قربانیان این حادثه باید برای شکایت به آنجا مراجعه کنند، توضیح داد.

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه امروز سه‌شنبه ۱۵ بهمن ماه در نوزدهمین نشست خبری خود در مورد پرونده حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: این پرونده ابعاد بین‌المللی و فنی و بعد قضایی دارد.

وی افزود: برای رسیدگی بهتر در بعد قضایی، نتیجه‌گیری و حصول نتیجه ناشی از بررسی در سایر ابعاد موثر است. البته اکنون هم پرونده تشکیل و اقدامات متعددی انجام شده است و از ۹ گروه کارشناسی برای بررسی زوایای مختلف آن استفاده کرده‌ایم

خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی ، که هنوز شکایت نکرده اند ، می توانند دادخواستی ارائه دهند
خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی ، که هنوز شکایت نکرده اند ، می توانند دادخواستی ارائه دهند

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

سازمان قضایی نیروهای مسلح مرجع رسیدگی به تظلم خواهی و احقاق حق اولیاء دم این پرونده است و خانواده‌هایی که هنوز شکایت خود را مطرح نکرده‌اند می توانند به دادسرای نظامی تهران مراجعه و شکایت خویش را مطرح نمایند.

اسماعیلی گفت:

رسیدگی به ابعاد دیگر این پرونده متولیان خاص خود را دارد و نتیجه بررسی‌های آنها به درد بخش قضایی می‌خورد که تا الان، علاوه بر تیم‌های کارشناسی، از اشخاص متعددی به عنوان مطلع و متهم تحقیقات انجام‌ شده و قرارهای تامین برای برخی متهمان صادر و برخی به بازداشت منجر شده است.

سخنگوی قوه قضائیه ادامه داد:

هر کدام از خانواده‌ها، اگر شکایت و ادعایی در مورد اصل حادثه و از دست دادن عزیزشان و اموال مسافران دارند، می‌توانند به سازمان قضایی نیروهای مسلح مراجعه کنند.

تلگرام فوری

برچسبهای مقاله:
مقوله های مقالات:
اجتماع · حقوق بشر
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner