fbpx
banner
آگوست 30, 2020
137 Views
دیدگاه‌ها برای آخرین آمار کرونا/ فوت ۱۰۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته بسته هستند
0 0

آخرین آمار کرونا/ فوت ۱۰۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

Written by

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت : تاکنون ۳۷۳ هزار و ۵۷۰ نفر درايران به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۰۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، .

banner

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت : تاکنون ۳۷۳ هزار و ۵۷۰ نفر درايران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۰۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در ايران به ۲۱ هزار و ۴۶۲ نفر رسیده است.

لاری روز یکشنبه درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی ویروس کرونا و موارد فوت ناشی از ابتلا به این ویروس درايران ايضاح کرد: از دیروز تا امروز ۹ شهریور ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک هزار و ۷۵۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ايران شناسایی شد که   ۷۱۸ نفر از آنها بستری شدند

با این حساب، مجموع بیماران کرونا در ايران به ۳۷۳ هزار و ۵۷۰ نفر رسید.

آخرین آمار کرونا/ فوت ۱۰۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

وی اضافه كرد : متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۳ بیمار کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۱ هزار و ۴۶۲ نفر رسید.

لاری اظهار داشت: خوشبختانه تا کنون ۳۲۱ هزار و ۴۲۱ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. همچنین ۳۷۵۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

معاون وزیر بهداشت افزود: تاکنون سه میلیون و ۲۰۷ هزار و ۲۶۹ آزمایش تشخیص کوويد 19 در ايران انجام شده است.

وی تاكيد کرد: بر اساس آخرین اطلاعات کوويد 19 در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

همچنین استان‌های آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

برچسبهای مقاله:
مقوله های مقالات:
اجتماع
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner