fbpx
banner
آگوست 10, 2020
91 Views
دیدگاه‌ها برای اخرین آمار کرونا در ایران: فوت ۱۸۹ بیمار ومجموع بیماران کرونا به ۳۲۸ هزار و ۸۴۴ نفر رسید بسته هستند
0 0

اخرین آمار کرونا در ایران: فوت ۱۸۹ بیمار ومجموع بیماران کرونا به ۳۲۸ هزار و ۸۴۴ نفر رسید

Written by

از دیروز تا امروز ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ دو هزار و ۱۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ايران شناسایی شد که یک هزار و ۶۷ نفر از آنها بستری شدند.

banner

دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت:از دیروز تا امروز ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۱۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ايران شناسایی شد که یک هزار و ۶۷ نفر از آنها بستری شدند.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۹ بیمار کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۸ هزار و ۶۱۶ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۲۸۶ هزار و ۶۴۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۳۹۹۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. ومجموع بیماران کرونا در ايران به ۳۲۸ هزار و ۸۴۴ نفر رسید.

تا کنون دو میلیون و ۷۱۱ هزار و ۸۱۷ آزمایش تشخیص کرونا در ايران انجام شده است.

استانهای مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند.

همچنین استانهای فارس، ایلام، لرستان، هرمزگان، زنجان، قزوین، آذربایجان غربی، بوشهر، همدان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد هم در وضعیت هشدار قرار دارند.

امکان بروز موج دیگری از کرونا در مشهد

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد اظهار داشت : حجم بالای مسافرت‌های درون‌شهری و برون‌شهری، امکان بروز موج دیگری از ویروس کرونا را محتمل کرده که امیدواریم چنین اتفاقی نیفتد.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص وضعیت کرونا در مشهد اعلان کرد: گزارش‌هایی مبنی بر کاهش اندک آمار مبتلایان و مرگ‌ومیر داشته‌ایم که علت آن توجه مردم به پروتکل‌های اجتماعی، استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری‌های اجتماعی است.

حجم بالای مسافرت‌های درون‌شهری و برون‌شهری، امکان بروز موج دیگری از ویروس را محتمل کرده که امیدواریم اتفاق نیفتد.

وی در خصوص ماه محرم و صفر خاطرنشان کرد: رویکرد مدیریت شهری در برگزاری مراسم عزاداری امام‌حسین رویکردی است که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرده است. قطعا می‌توانیم هر خانه را به مکانی برای برگزاری مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان تبدیل کنیم.

برچسبهای مقاله:
مقوله های مقالات:
خبر فورى
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner