fbpx
banner
آگوست 31, 2020
312 Views
دیدگاه‌ها برای عامل هتاکی به مردم مازندران روانه زندان شد بسته هستند
0 0

عامل هتاکی به مردم مازندران روانه زندان شد

Written by

معاون اجتماعی فرماندهی مازندران از بازداشت عامل هتاکی به مردم این استان خبر داد وگفت : این فرد خاطی، با قرار صادره قانونی مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

banner

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از بازداشت عامل هتاکی به مردم این استان در ساری خبر داد و اظهار داشت : این فرد خاطی پس از بازجویی های اولیه در پلیس فتا، با قرار صادره قانونی مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سیدجعفر ساداتی اظهار داشت : در پی هتاکی به مردم مازندران توسط فردی در فضای مجازی، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

وی اضافه كرد : با رصدهای اطلاعاتی صورت گرفته، متهم که اهل تهران و ساکن یکی از ویلاهای تفریحی خود در شهرستان کلاردشت بود، شناسایی شد.

عامل هتاکی به مردم مازندران روانه زندان شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران بيان کرد: متهم که پس از انتشار کلیپ هتاکی در فضای مجازی و واکنش مردم از استان متواری شده بود، خود را به یکی از کلانتری ها در تهران معرفی کرد.

ساداتی در ادامه اظهار داشت : این فرد خاطی پس از بازجویی های اولیه در پلیس فتا، با قرار صادره قانونی مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

برچسبهای مقاله:
مقوله های مقالات:
حوادث
همه اخبار فوری اینجا است :
اکنون مشترک شوید
banner